• 011.png
  • 012.jpg
  • 013.png
  • TAGHIR.jpg

ثبت طرح صنعتی ، اختراع 

ثبت طـرح صنعتی و اختراع 

ثبـت شرکت

 

 برند آماده

 ثبت شرکت و تغییرات شرکت ها 

در تهران کرج و سایر شهرها

 

مقالات

صورتجلسه تغییرات شرکت غرب تهران

صورتجلسه تغییرات شرکت غرب تهران

در برخی از شرکت ها و یا می توان اینگونه گفت در اکثر شرکت ها بعد از ثبت شرکت به مرور زمان بایستی تغییراتی درشرکت ایجاد شود. برای ثبت هر گونه تغییراتی در شرکت باید به اداره ثبت شرکت ها مراجعه شود و تغییرات مورد نظر را ثبت کرد.یکی از خدماتی که موسسه مهرآوید ارائه می دهد, صورتجلسه تغییرات شرکت غرب تهران می باشد. صاحبان سرمایه و اشخاص حقیقی و حقوقی برای ثبت تغییرات شرکت خود می توانند مشاوره و پیگیری های لازم را در زمینه ثبت تغییرات به موسسه مهرآوید بسپارند. برای صورتجلسه تغییرات شرکت غرب تهران  و اجرای تصمیمات در شرکت ها ,قوانین ویژه ای وجود دارد که به صورت رسمی و بر طبق این قوانین بایستی تغییرات ثبت شود. برای صورتجلسه تغییرات شرکت غرب تهران  در اداره ثبت شرکتها بایستی صورتجلسه ای تنظیم شود.

 

موارد تغییرات در شرکت ها

در اکثر شرکت ها مواردی وجود دارد که لازم می باشد گاها تغییراتی بر روی آن ها انجام شود. در هر صورت طبق قانون این ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت غرب تهران  بایستی ثبت شود. در زیر به این ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت غرب تهران  به صورت مختصر اشاره شده است. توجه داشته باشید بعضی تغییرات در صلاحیت مجمع عمومی به طور فوق العاده می باشد. این موارد شامل: انحلال شرکت ، افزایش سرمایه شرکت ، کاهش سرمایه شرکت ، ورود و خروج شریک یا شرکاء به شرکت ، تغییر موضوع شرکت ، تغییر دارندگان حق امضاء ، نقل و انتقال سهام شرکت که البته این مورد در شرکت های سهامی خاص انجام می شود و مواردی دیگر که تمامی این موارد بایستی در اساس نامه شرکت ذکر شود.

 

بیشترین ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت غرب تهران 

در تمامی شرکت ها برخی تغییرات بیشتر انجام می شود. به طور کلی می توان گفت تغییراتی وجود دارد که اکثر شرکت ها قطعا انجام می دهند.این تغییرات شامل موارد زیر می باشد:

 

1-تغییر نام شرکت

 

2-تغییرات آدرس شرکت

 

3-تغییر حق امضاکنندگان شرکت

 

4-افزایش و کاهش سرمایه شرکت

 

5-نقل و انتقال سهام شرکت

 

گاها برای ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت غرب تهران  نیاز به تایید نهاد ها و ارگان های ذیصلاح می باشد. برای ثبت تغییرات شرکت بایستی  مجوزی از نهادهای مختلف اخذ شود و صورتجلسات مهمور که نشانه تایید مجوز است به همراه اصل مجوز به اداره ثبت شرکتها ارائه شود. البته گاهی موارد صورتجلسه نیز بایستی ممهور به مهر اداره و تایید ایشان باشد. جهت مشاوره و انجام ثبت تغییرات شرکت در کرج یا ثبت شرکت با مجموعه مهر تماس بگیرید.

 

 09129401482

 برچسب ها:

درباره ما

 جهت ثبت شرکت در غرب تهران و کرج ، ثبت برند در غرب تهران و کرج ، تغییرات شرکت در غرب تهران و کرج با ما تماس بگیرید.     

 

        09129401482  --- 09129401483

خدمات ما

+ ثبت شرکت در غرب تهران و کرج

+ ثبت علامت تجاری در غرب تهران و کرج

+ ثبت برند در غرب تهران و کرج

+ تغییرات شرکت در غرب تهران  و کرج

+ ثبت طرح صنعتی در غرب تهران و کرج

اخبار حقوقی

+ اخبار ثبت شرکت

+ اخبار ثبت علامت تجاری

+ اخبار ثبت اختراع

+ اخبار ثبت طرح صنعتی

+ اخبار تغییرات شرکت ها