• 011.png
  • 012.jpg
  • 013.png
  • TAGHIR.jpg

ثبت طرح صنعتی ، اختراع 

ثبت طـرح صنعتی و اختراع 

ثبـت شرکت

 

 برند آماده

 ثبت شرکت و تغییرات شرکت ها 

در تهران کرج و سایر شهرها

 

مقالات

صورتجلسه تغییرات شرکت

صورتجلسه تغییرات شرکت    

هر شرکتی که به ثبت برسد احتمال دارد پس از مدتی به تغییرات نیاز داشته باشد و یا کل شرکت ، موسسه و یا بخشی از سهام یا سهم الشرکه آن به اشخاص دیگر انتقال داده شود یا اینکه بصورت کامل منحل شود و از بین برود. در هر صورت نیاز است این تغییرات و تصمیمات در صورتجلسه ای به ثبت برسد. تعداد صورتجلسات زیاد نیستند. و همگی در چند مجمع با عناوین مثل مجمع موسسین ، مجموع عمومی و فوق العاده و یا هیئت مدیره انجام می شود که به ترتیب در اساسنامه شرایط هر کدام توصیح داده شده است. برای کسب اطلاع بیشتر یا متون این بخش را کامل بخوانید یا با مجموعه ثبتی حقوقی همراه تماس بگیرید.

ثبت تغییرات شرکت / موسسه     

 اگر شما بخواهید هرگونه تغییرات را در شرکت یا موسسه خویش ایجاد نمایید بایستی این موراد در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری حوزه ثبتی که شرکت را قبلا ثبت کرده اید به ثبت برسانید. تغییرات و تصمیمات را می توان به دو دسته تقسیم کرد تغییرات و تصمیماتی که توسط شرکا یا سهامداران انجام می شود و یا تصمیمات و تغییراتی که توسط مدیران شرکت یا موسسه انجام می پذیرد.

در اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود و یا شرکت سهامی خاص و یا موسسه قواعد و قانون هر گونه تغییرات نوشته شده است و به تصویب تایید و امضای شرکا و سهامداران رسیده است و هرگاه بخواهند ثبت صورتجلسه تغییرات را تنظیم نمایند باید ابتدا اساسنامه را مطالعه کنند که برخلاف مفاد آن نباشد. در هر صورت برای اینکه صورتجلسه عودت نخورد و به موقع کارتان به ثبت برسد توصیه می شود از راهنمایی و کمک کارشناسان ثبت شرکتها در مجموعه ثبتی و حقوقی همراه استفاده کنید و یا کار را کلا به ما بسپارید.

منبع :ثبت همراه

درباره ما

 جهت ثبت شرکت در غرب تهران و کرج ، ثبت برند در غرب تهران و کرج ، تغییرات شرکت در غرب تهران و کرج با ما تماس بگیرید.     

 

        09129401482  --- 09129401483

خدمات ما

+ ثبت شرکت در غرب تهران و کرج

+ ثبت علامت تجاری در غرب تهران و کرج

+ ثبت برند در غرب تهران و کرج

+ تغییرات شرکت در غرب تهران  و کرج

+ ثبت طرح صنعتی در غرب تهران و کرج

اخبار حقوقی

+ اخبار ثبت شرکت

+ اخبار ثبت علامت تجاری

+ اخبار ثبت اختراع

+ اخبار ثبت طرح صنعتی

+ اخبار تغییرات شرکت ها