• 011.png
  • 012.jpg
  • 013.png
  • TAGHIR.jpg

ثبت طرح صنعتی ، اختراع 

ثبت طـرح صنعتی و اختراع 

ثبـت شرکت

 

 برند آماده

 ثبت شرکت و تغییرات شرکت ها 

در تهران کرج و سایر شهرها

 

مقالات

ثبت برند و علامت

ثبت برند و علامت         

کلیه خدمات مربوط به ثبت برند و علائم تجاری ، ثبت طرح صنعتی ، ثبت اختراع ، و ثبت نشان جغرافیایی و البته ثبت برند بین المللی در اداره مالکیت صنعتی و معنوی که زیر مجموعه سازمان ثبت اسناد و املاک می باشد صورت می گیرد. در حال حاضر ثبت برند علامت و هر موردی که در متن بالا ذکر شد به دو شکل شخصی و شرکتی یا همان حقوقی انجام می گیرد. یعنی برای ثبت هر کدام مدارک شناسایی شخص اعم از حقیقی یا حقوقی لازم است که پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک لازم است به دفترخانه نزدیک محل سکونت بروید و تاییدیه اصالت مدارک را توسط ایشان انجام دهید.

خیلی از مراحل به صورت آنلاین و برخط صورت می گیرد اما این نکته خیلی مهم است که اگر خطا و اشتباهی در اطلاعات ورودی از سوی متقاضی انجام شود برای رفع آن بایسستی ماهها کارتان عقب بیافتد بابت اصلاح اشتباهات. پس توصیه می شود کار را به مجموعه حقوقی و ثبتی همراه تو بسپارید تا برای ثبت برند و علائم تجاری یا هریک از خدمات ثبت برند در تهران و مخصوصا شمال تهران مشکلی نداشته باشید. در کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه ثبت برند یا هرکدام از موارد بالا و مدارک مورد نیاز تماس بگیرید.

ثبت برند

در حال حاضر برای خیلی از مواردی که تولید میشود نام و نشان تجاری یا همان ثبت برند لازم است. ثبت برند در تهران انجام می شود یعنی شما در هر کجای ایران باشید بایستی درخواست ثبت علامت تجاری و برند خود را در اداره مالکیت صنعتی و معنوی تهران ارائه دهید. بیشتر امور مربوطه بطور برخط و آنلاین توسط کارشناسان خبره انجام می شود و شما هر کجا حضور داشته باشید می توانید با استفاده از اینترنت مدر را برای کارشناسان مجموعه ثبتی همراه بفرستید تا در اسرع وقت به کارتان رسیدگی شود.

مدارک لازم برای ثبت برند در تهران برای شخص حقیقی فقط ابتدا شناسنامه کارت ملی و مجوز فعالیت می باشد که طیف وسیعی از مجوزها را پوشش می دهد. و برای شرکت یا موسسه مدارک لازم شامل روزنامه تاسیس و اگر تغییراتی داشت لازم است آنها هم ارائه شوند و همچنین مدارک مدیرعامل و شخصی که حق امضای مجاز دارد. اگر لوگو هم برای ثبت برند درخواست بدهید که فایل آن هم لازم است. در صورتیکه برای ثبت برند وکیل اختیار کنید مدارک وکیل شامل وکالتنامه و پروانه وکالت وی نیز لازم است. در خصوص هزینه ها بایستی مدارک طبقات مورد نیاز درخواست داده شود و پس از آن هزینه ها مشخص می شود که به اطلاع شما خواهد رسید.

منبع: ثبت همراه

درباره ما

 جهت ثبت شرکت در غرب تهران و کرج ، ثبت برند در غرب تهران و کرج ، تغییرات شرکت در غرب تهران و کرج با ما تماس بگیرید.     

 

        09129401482  --- 09129401483

خدمات ما

+ ثبت شرکت در غرب تهران و کرج

+ ثبت علامت تجاری در غرب تهران و کرج

+ ثبت برند در غرب تهران و کرج

+ تغییرات شرکت در غرب تهران  و کرج

+ ثبت طرح صنعتی در غرب تهران و کرج

اخبار حقوقی

+ اخبار ثبت شرکت

+ اخبار ثبت علامت تجاری

+ اخبار ثبت اختراع

+ اخبار ثبت طرح صنعتی

+ اخبار تغییرات شرکت ها