• 011.png
  • 012.jpg
  • 013.png
  • TAGHIR.jpg

ثبت طرح صنعتی ، اختراع 

ثبت طـرح صنعتی و اختراع 

ثبـت شرکت

 

 برند آماده

 ثبت شرکت و تغییرات شرکت ها 

در تهران کرج و سایر شهرها

 

مقالات

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در منطقه 5 تهران

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در منطقه 5 تهران

ثبت شرکت

وقتی هر روز از منزل به قصد دانشکده و یا جاهای دیگری که قرار است برویم، در مسیر راه با هزاران نوع تبلیغات ثبت شرکت اعم از خصوصی و غیر خصوصی که در صدد جلب و جذب مشتریان و مخاطبین خویش می باشند، قرار می گیریم که ناخودآگاه ما را نیز بسوی خودشان می کشانند. با دیدن انواع مختلف تبلیغات که می توانند شامل آگهی های چاپی، کاتالوگ، مجلات و روزنامه های زرد، بروشور، بولتنهای اطلاع رسانی، پوسترهای تبلیغاتی، تابلوهای تبلیغاتی، آرم ها و نماد ها و تصاویر متحرک در چهار راهها که هر کدام با شیوه های خاصی افکار و اذهان عمومی مردم را در تسخیر خویش در آورده اند، مواجه می شویم، این نکته به ذهن خطور می کند که آیا همه این نوع ثبت شرکتها مؤثرند و یا اینکه مردم در زندگی اجتماعی خود تحت این تصاویر تبلیغاتی قرار دارند؟

چیزی که امروزه خیلی بدیهی تلقی می شود و مردم نسبت به آن اهمیت زیادی قائل نمی شوند این است که تبلیغات نه تنها در بیرون از منزل ما را هدف تجاری خود قرار داده بلکه در داخل منزل نیز مورد هجوم سیل آسای خود قرار داده اند که به وسیله وسایل رفاهی منزل، مانند: تلویزیون، رادیو، موبایل و حتی با وسایل گرمایشی و سرمایشی توانسته اند ضمن تبلیغ مصرف، انسان ها را نیز در زمره ی تبلیغ خود درآورند. چنانچه می خواهیم از یخچال آب برای نوشیدن برداریم نا خودآگاه به یاد شرکت آب معدنی می افتیم. لذا بر همین اصل ناخودآگاه به ذهنمان خطور می کند که چه فعالیتی انجام دهیم که برای ما سود آور باشد، برای انجام تمام مراحل تبلیغاتی اولین هدف ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها و داشتن شناسه ملی می باشد، به همین دلیل است که پژوهشگران علوم اجتماعی معتقدند: امروزه گسترش اطلاعات و تبلیغات که طی فرآیند های ارتباطی به ثمر نشسته اند، توانسته اند حریم های خصوصی مردم را در نوردند.

اما عده دیگری از کارشناسان معتقدند که باید به بعضی از اطلاع رسانی های مثبت که توسط عوامل تبلیغاتی در جامعه صورت می گیرد را ارج نهاد، زیرا بدون این گونه اطلاع رسانی صحیح هیچ وقت امکان انتخاب درست را نخواهیم داشت. یکی از اهداف ثبت شرکت، رساندن آگاهی برای عموم مردم است که بدین وسیله ضمن درک نیازهای مصرف کننده به نفع شرکت مربوطه نیز می انجامد به شرط اینکه کالاها و خدمات آن شرکت از مزایای خوبی برخوردار باشد و به این ترتیب، تبلیغات نیز ضمن اطلاع رسانی و آگاه ساختن، باید مخاطب را متقاعد کند که به چه دلیل از فلان کالا یا فلان خدمات استفاده کند.

در سال های اخیر، سیاست های اقتصادی کشور در چهارچوب برنامه های توسعه اقتصادی به سوی خصوصی سازی گام بر می دارد و واگذاری فعالیت ها به بخش خصوصی مستلزم آن است که افراد به ثبت شرکت های مختلف مبادرت نمایند و با انجام فعالیت های تجاری در نظر گرفته شده باعث کاهش تصدی گری دولت در امور اقتصادی شوند، این مهم بر عهده اداره ثبت شرکت ها مؤسسات غیر تجاری است تا شرکت ها با طی مراحل اداری مطابق مقررات و مواد قانونی به ثبت برسند.

 09129401482

 

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود مدارک ذیل مورد نیاز است:

 

1 تقاضانامه

2 شرکتنامه

3 اساسنامه

4 صورتجلسه مؤسسین

5 کپی مدارک شناسایی کلیه اعضاء

6 عدم سوء پیشینه کلیه اعضاء

7 کارت پایان خدمت مدیر عامل

8 فیش پرداختی تایید نام

 

برای ثبت شرکت در تهران نیازی به کارت پایان خدمت نیست و همچنین هزینه فیش تایید نام در انتهای کار محاسبه میگردد ولی در حومه تهران فیش باید پرداخت گردد و به اداره ثبت شرکتها ارسال گردد.

شایان ذکر است در مقالات مختلف تمامی این مدارک به صورت کامل توضیح داده شده است و راهنماییهای لازم برای ثبت شرکت برای شما عزیزان ذکر شده است.

ثبت شرکت در تهران

ثبت برند در تهران

ثبت شرکت در کرج

ثبت برند در کرج

 

 

درباره ما

 جهت ثبت شرکت در غرب تهران و کرج ، ثبت برند در غرب تهران و کرج ، تغییرات شرکت در غرب تهران و کرج با ما تماس بگیرید.     

 

        09129401482  --- 09129401483

خدمات ما

+ ثبت شرکت در غرب تهران و کرج

+ ثبت علامت تجاری در غرب تهران و کرج

+ ثبت برند در غرب تهران و کرج

+ تغییرات شرکت در غرب تهران  و کرج

+ ثبت طرح صنعتی در غرب تهران و کرج

اخبار حقوقی

+ اخبار ثبت شرکت

+ اخبار ثبت علامت تجاری

+ اخبار ثبت اختراع

+ اخبار ثبت طرح صنعتی

+ اخبار تغییرات شرکت ها