• __.jpg
  • ___.jpg
  • ____.jpg

ثبت طرح صنعتی ، اختراع 

ثبت طـرح صنعتی

ثبـت شرکت

 

 برند آماده

 جهت خرید و فروش علامت تجاری کلیک نمایید!

برند آماده جهت خرید یا فروش

 

مقالات

مراحل ثبت برند در کرج

مراحل ثبت برند در کرج

مراحل ثبت برند در کرج
فرآیند مراحل ثبت برند به چند مرحله تقسیم می گردد. پس از تکمیل مدارک ثبت برند بایستی ابتدا متقاضی با ثبت اظهارنامه خویش تقاضای ثبت از اداره مالکیت صنعتی نماید. پس از دریافت شماره اظهار نامه ثبت علامت تجاری در کرج که با سال شروع میگردد و منحصر به فرد و پرونده میباشد روندش در اداره ثبت علائم تجاری شروع می شود. پس از واریز هزینه از طریق درگاه اینترنتی رمز اظهار نامه از طریق سامانه پیامکی به شماره موبایل شما از طریق شماره 201212 ارسال میشود.
مراحل ثبت برند در ایران
در صورت تایید کارشناس، کارشناس مسئول و رئیس اداره ثبت برند آگهی نوبت اول می شود و میتوانید آنرا در روزنامه رسمی قوه قضاییه درج نمایید. هزینه های پرداختی در اداره روزنامه به صورت برخط میباشد و نیازی به فیش واریزی در بانکها نیست. به مدت زمان یکماه با توجه به چاپ در روزنامه رسمی به اشخاص ثالث که در آن طبقه شغلی فعالیت مینمایند اجازه داده میشود که در صورت اعتراض آنرا به اداره مالکیت صنعتی و مراجع قضایی و دادگاهها اعلام نمایند
نهایت مراحل ثبت برند تجاری در کرج
پس از مدت فوق الذکر در صورت عدم اعتراض شخص یا اشخاص حقوقی، آگهی دوم رسمی مالکیت صادر می شود و مالکیت ده ساله اعطا می گردد. در طی این روند هر اظهارنامه از فیلتر کارشناس، کارشناس مسئول و رئیس اداره می گذرد و هرگونه مشابهت باعث عدم ثبت و در نهایت رد اظهارنامه می گردد. برای جلوگیری از پیچیدگی و سردرگمی در مراحلثبت برندمیتوانید با موسسه ثبت شرکت مهرآویددر کرج با توجه به گستردگی فعالیت در زمینه ثبت علامت تجاری در کرج فعالیت های مربوطه را با کمترین ایراد انجام می دهد.
ثبت برنددر کرج و برند سازی در کرج چه ارتباطی با هم دارند؟
فرآیند برندسازی در ایجاد یک نام منحصر به فرد و تصویر برای یک محصول در ذهن مصرف کنندگان دخیل می باشد و عمدتا از طریق کمپین های تبلیغاتی به وجود می آید. برندسازی با هدف ایجاد حضور قابل توجه و متفاوت در بازار به وجود می آید و هدف دیگر آن جذب و حفظ مشتریان وفادار به محصول یا خدمات می باشد که خودش از ثبت برند شروع می گردد.
ثبت برند و تصویر ماندگار کالا
تصور یک علامت یا نام تجاری در کرجدر ذهن مصرف کنندگان از کل شخصیت یک برند را تصویر نام تجاری می نامند. این تصویر می تواند کیفیت واقعی و یا خیالی و البته کم و کاستی های آن علامت تجاری باشد. تصویر علائم تجاری در طول زمان از طریق روش های برندسازی توسعه یافته و از طریق تجربه مستقیم مصرف کننده گان این موضوع تصدیق می شود. در مواردی همچون ثبت برند مواد غذایی این مسئله بیشتر نمود پیدا می کند.
ثبت برند یا ثبت علامت تجاری در کرج
هر طوری که بخواهیم توضیح و تفسیری خاص از ثبت علامت تجاری ارائه دهیم باز هم می باید عین عبارت یا عبارتی شبیه به ثبت برند را عنوان نماییم تا مخاطب بداند و حس کند که امر تخصصی مشاوری که انتخاب نموده همین کار حاضر وی است. موسسه حقوقیثبت شرکت مهرآویددر استان البرز، کرج، تهران و همچنین سراسر کشور این خدمات ثبت برند را به صورت کاملا تخصصی ارائه خواهد داد.
ثبت برند در کرج، برند سازی در کرج، نام تجاری در کرج، ثبت علامت تجاری در کرج، علائم تجاری در کرج، ثبت برند مواد غذایی در کرج، ثبت شرکت مهرآوید در کرج

شماره های تماس با مجموعه حقوقی و ثبتی
 
09129401483

درباره ما

 جهت ثبت شرکت در کرج ، ثبت برند در کرج ، تغییرات شرکت در کرج با ما تماس بگیرید.     

 

        09129401482  --- 09129401481

ادامه مطلب ...

خدمات ما

+ ثبت شرکت در کرج

+ ثبت علامت تجاری در کرج

+ ثبت برند در کرج

+ تغییرات شرکت در کرج

+ ثبت طرح صنعتی در کرج

اخبار حقوقی

+ اخبار ثبت شرکت

+ اخبار ثبت علامت تجاری

+ اخبار ثبت اختراع

+ اخبار ثبت طرح صنعتی

+ اخبار خرید و فروش برند