• __.jpg
  • ___.jpg
  • ____.jpg

ثبت طرح صنعتی ، اختراع 

ثبت طـرح صنعتی

ثبـت شرکت

 

 برند آماده

 جهت خرید و فروش علامت تجاری کلیک نمایید!

برند آماده جهت خرید یا فروش

 

مقالات

قیمت ثبت شرکت

قیمت ثبت شرکت

قیمت ثبت شرکت
پس از جستجو های پی در پی در وب سایت های مختلف و استعلام قیمت از موسسه ثبت شرکت در کرج به این نتیجه میرسید که هزینه ها متفاوت می باشد. قیمت ثبت شرکت در کرج با توجه به خیلی آیتم های مختلف با تهران کمی متفاوت می باشد. شما به عنوان متقاضیان ثبت شرکت سهامی خاص یا موسسه می باید از مقدار هزینه های ثبتی آن مطلع باشید تا بتوانید به درستی عمل کنید و سعیتان این باشد که برای استفاده از خدمات موسسات ثبتی با آگاهی انتخاب کنید.
لیست قیمت ثبت شرکت 
هزینه ثبت شرکت شامل واریزی های اولیه شامل تعیین نام ، حق الثبت ، حق الدرج ، حق ابطال تمبرهای داخل اداره ثبت شرکتها بابت سرمایه نقدی شرکت هستند. البته یکسری هزینه نیز شامل پست مدارک و اوراق شرکت برابر اصل نمودن مدارک شناسایی کلیه اعضا و سهامداران و مدیران و مدرک تحصیلی یا جوازها است. این موارد فوق رو حتی اگر خودتان به دنبال کارهای ثبتی بروید باید بپردازید. اما حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری بابت پیگیری روند پرونده در اداره ثبت و حق الزحمه موسسه حقوقی و ابطال تمبرها بابت وکالتنامه وکیل ثبت شرکت هم هزینه های بعدی هستند. کلیه مطالب فوق برروی قیمت ثبت شرکت تاثیر مستقیم دارد.
خدمات موسسه ثبت شرکت
خدماتی که در مجموعه ثبت شرکت مهرآوید ارائه می گردد گستردگی فراوانی دارد. هر یک از آنها برای خود لیستی مجزا و قابل بررسی دارند. شما می توانید در صورت نیاز بیشترین خدمت را از مجموعه حقوقی ما بخواهید. قیمت ثبت شرکت در کرج برای همشهریان ما با مبلغی کاملا مقرون به صرفه به شما ارائه می دهد. برای اطلاع بیشتر از لیست هزینه های ثبت شرکت میتوانید با مشاوران حقوقی و کارشناسان ثبتی مجموعه ثبت برند و برندسازی شرکتها و کارخانجات حضورا در خدمت شما باشید
شماره های تماس 09129401483 - 09129401481 -

درباره ما

 جهت ثبت شرکت در کرج ، ثبت برند در کرج ، تغییرات شرکت در کرج با ما تماس بگیرید.     

 

        09129401482  --- 09129401481

ادامه مطلب ...

خدمات ما

+ ثبت شرکت در کرج

+ ثبت علامت تجاری در کرج

+ ثبت برند در کرج

+ تغییرات شرکت در کرج

+ ثبت طرح صنعتی در کرج

اخبار حقوقی

+ اخبار ثبت شرکت

+ اخبار ثبت علامت تجاری

+ اخبار ثبت اختراع

+ اخبار ثبت طرح صنعتی

+ اخبار خرید و فروش برند