• __.jpg
  • ___.jpg
  • ____.jpg

ثبت طرح صنعتی ، اختراع 

ثبت طـرح صنعتی

ثبـت شرکت

 

 برند آماده

 جهت خرید و فروش علامت تجاری کلیک نمایید!

برند آماده جهت خرید یا فروش

 

مقالات

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص

 قبل از اقدام به شروع مراحل ثبت شرکت سهامی خاص جمع آوری مدارک ذیل الزامی است.

طبق قانون تجارت حداقل تعداد سهامداران در شرکت سهامی خاص باید سه 3 نفر باشند. البته بیش از این تعداد امکان پذیر میباشد.

بر اساس قانون تجارت حداقل سرمایه اولیه نقدی در شرکت های سهامی خاص 100 هزار توامن معادل میلیون ریال است که بتید به مقدار 35 درصد از آن به حساب شرکت در شرف تاسیس در یکی از بانکهای ایران واریز گردد و همچنین مقداری ابطال تمبر نیز در اداره ثبت باید پرداخت گردد.

شرکت سهامی خاص نیاز به یک نفر بازرس اصلی و یک بازرس علی البدل دارد.

سمت مدیران شرکت اعم از مدیرعامل رئیس هیات مدیره نایب رئیس به مدت محدود است و مدیران هر دو سال یکبار و بازرسی یکسال یکبار باید تمدید یا تغییر داده شوند. البته هر زمان که سهامداران و مدیران تصمیم به تغییر نمایند قابل انجام است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص است عبارتند از دو نسخه از اظهارنامه ، اساسنامه ، متن صورتجلسه مجمع مؤسسین و هیئت مدیره، فتوکپی برابر با اصل شناسنامه و کارت ملی سهامداران و بازرسین و البته در صورت نیاز مجوز های لازم یا مدارک تحصیلی برای موضوعات خاص. کلیه مدارک فوق توسط سامانه ثبت شرکت ها تهیه و تنظیم می شود.

 

چنانچه در موارد مذکور کارشناس اداره ثبت شرکتها ایراد و اشکالی نیابد پیش نویس آگهی ثبت شرکت انجام میشود و در سایت ثبت شرکتها قابل رویت است. پس از تایید متقاضی ثبت شرکت آگهی تاسیس تحویل متقاضی میگردد. پرداخت حق  الثبت و هزینه تعیین نام و واریزی ها به عهده متقاضی است.

پس از موارد بالا مراحل ثبت شرکت سهامی خاص تمام شده است و تنها مهر شدن اوراق ثبتی و امضای ذیل دفاتر ثبت می ماند.  در پایان یک نسخه از مدارک در پرونده ثبتی بایگانی می شود و نسخه ای دیگر تحویل  متقاضی ثبت شرکت می شود.

روزنامه رسمی قوه قضاییه آخرین مرجله است و پس از پرداخت حق الثبت و حق الدرج باید نسبت به انتشار آن اقدام نمایند. تقریبا دو هفته کاری زمان میبرد تا روزنامه چاپ گردد و نسخه فیزیکی از طریق پست ارسال شود. امور فوق الذکر را می توان تماما به یک موسسه حقوقی در کرج با خیالی آسوده بسپارید. موسسه ثبت شرکت مهرآوید مراحل ثبت شرکت سهامی خاص را با کمترین دغدغه برایتان انجام میدهدد.

شماره های تماس با کارشناسان:  09129401482  --- 09196458640  --  02632553052

 

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص، ثبت شرکت سهامی خاص، اداره ثبت شرکتها، موسسه حقوقی در کرج، ثبت شرکت مهرآوید ، ثبت شرکت در کرج ، ثبت شرکت سهامی حاص در کرج  ، مدارک ثبت شرکت در کرج

درباره ما

 جهت ثبت شرکت در کرج ، ثبت برند در کرج ، تغییرات شرکت در کرج با ما تماس بگیرید.     

 

        09129401482  --- 09129401481

ادامه مطلب ...

خدمات ما

+ ثبت شرکت در کرج

+ ثبت علامت تجاری در کرج

+ ثبت برند در کرج

+ تغییرات شرکت در کرج

+ ثبت طرح صنعتی در کرج

اخبار حقوقی

+ اخبار ثبت شرکت

+ اخبار ثبت علامت تجاری

+ اخبار ثبت اختراع

+ اخبار ثبت طرح صنعتی

+ اخبار خرید و فروش برند